ТМ JUKA в особі заводу-виробника і через його офіційних представників заявляє про стандарт 48-годинного реагування на потреби клієнта в отриманні сервісного обслуговування і визначенні правомірності гарантійного ремонту та об'єму необхідних робіт.

    Щоб підтримувати на високому рівні якість обслуговування клієнтів, у 90 % таких окремих випадків, гарантійних робіт, що вимагають проведення, ТМ JUKA проводить ці роботи на заводських потужностях в м. Житомирі, при цьому надаючи клієнтові(за його бажанням) морозильні вітрини з обмінного фонду на той період часу, коли вітрина (скриня) знаходиться у ремонті.

Гарантія

    Дякуємо Вам за правильний усвідомлений вибір! На відміну від інших виробників морозильних скринь (вітрин) ми надаємо повну 24-місячну гарантію на роботу нашого устаткування в Україні(за винятком комплектуючих, які за промисловими стандартами є витратними матеріалами і легко б'ються). Ми просимо Вас при купівлі устаткування вимагати у наших дилерів і представників правильного й чіткого заповнення свідоцтва про продаж, що є частиною інструкції з експлуатації, й гарантуватиме Вам захист Ваших прав впродовж гарантійного терміну експлуатації.

    Коли щось не так працює або вийшло з ладу, і як завжди, в той час коли це так потрібно, але так невчасно ... Вас такий перебіг подій безумовно дратує. Тому ми просимо Вас зберігати виваженість і бути взаємоввічливими. І будьте певні, служба сервісу прийде на допомогу, і разом ми повернемо ситуацію на краще. Звертайтесь до свого продавця або на завод, викладіть своє питання детально, і ми владнаємо Ваші питання в найкоротший термін.

    З питань гарантійного ремонту необхідно звертатись до фірми-дилера, яка Вам продала наше обладнання. Звертатись на завод до сервісної служби Ви маєте право з будь-яких питань гарантійного та після гарантійного ремонту і обслуговування, але будьте готові до того, що ми попросимо звернутись спочатку до представників фірми дилера; якщо ж Ви не отримали належної уваги зі сторони дилера, будь-ласка звертайтесь до нас і вкажіть з ким Ви контактували з фірми-продавця, чому вони Вам відмовили або зволікають з допомогою у вирішенні вашого питання. Запевняємо, ваші турботи будуть вирішені професійно і кваліфіковано.

Детальная информация:

тел.: (+38097) 524-84-11

с 09.00 - до 18.00