Як працює холодильник

Що всередині холодильника?

Якщо клацнути кнопкою миші по ручці регулятора температури або передньої кнопці холодильника, він залишиться без корпусу і ми побачимо, що знаходиться всередині.

"Серце" холодильника - це компресор, який працює як насос, не тільки забезпечуючи циркуляцію холодильного агента, але і підвищуючи тиск в контурі, яке змушує холодоагент нагріватися.

Це відбувається так само, як якби Ви накачували повітрям камеру велосипеда. Ви відчуваєте, що насос розігрівається в Ваших руках, коли ви стискаєте повітря.

На задній стінці холодильника встановлений конденсатор, який, найімовірніше, покритий пилом. У конденсаторі холодоагент охолоджується, конденсується і перетворюється в рідину так само, як вони вбирають і перетворюється в рідину вологе повітря на холодній поверхні.

Усередині холодильника знаходиться випарник. Це якраз та частина холодильника, яка робить продукти холоднимі.Он працює за принципом краплі спирту або будь-який інший леткої рідини, що лежить на Вашій долоні. Ви відчуваєте холод при випаровуванні спирту (рука стає трішки холодніше).

Реле температури (термостат) підтримує температуру випарника на заданому рівні, включаючи і вимикаючи компресор.

Клацніть ще раз по кнопці, щоб побачити картину процесів випаровування і конденсації.