Історія

Історія ТМ JUKA налічує більше 20 років. Проект почав своє бізнес-життя в 1988 р у Польщі і знайшов успішне продовження в 2006 році в Україні. Так на промисловій карті України з'явилося перше в країні виробництво комерційних (не побутових) морозильних скринь (вітрин). Найбільш масове виробництво з усього асортименту ТМ JUKA стартувало на сучасному заводі в м.Житомирі, увібравши в себе цінний досвід роботи із західними постачальниками комплектуючих і матеріалів, і узявши курс на максимальне удосконалення й доведення до рівня світових стандартів процесів виробництва морозильних скринь.

Філософія виробництва

Підприємство успішне — якщо успішні люди, які працюють на ньому. Люди і мотиви, що визначають їх діяльність, були, є і служитимуть основою для створення і підтримки на високому рівні репутації торгової марки і пов'язаної з нею продукції.

Іншим чинником, що серйозно впливає на позитивну присутність компанії на ринку товарів "бізнес для бізнесу" є сучасне технологічне устаткування, що утворює технологічний ланцюг підприємства, дозволяє випускати продукцію стабільно високої якості.

Ми взяли це за основу у своїй діяльності. Ви можете не вірити, але кожна морозильна скриня (вітрина) випущена на заводі — це наша " дитина", за поведінку якої ми несемо відповідальність перед нашими клієнтами. Працюючи для Вас, працюючи в сфері "бізнес для бізнесу", ми гранично ясно уявляємо чого від нас чекають наші клієнти і потенційні покупці, а також наші конкуренти.

І ми готові сказати їм: ми ніколи не відступимо від наших принципів — постійно удосконалюючись, спрямовуй свій погляд в майбутнє, реалізуй задумане і пам'ятай про відповідальність — перед собою і перед своїми клієнтами — за кожне слово і кожну справу, за яку взявся.

Сьогодні

Зараз ми активно постачаємо на ринок 20 моделей якісних морозильних вітрин (скринь) під ТМ JUKA: вітрини з прямим загартованим атермічним склом, вітрини з вигнутим загартованим атермічним склом, скрині з глухою кришкою, найбільш енергоекономні у своєму класі скрині бонетного типу, вітрини для вагового(м'якого) морозива.

З нами плідно працюють більше 80 дилерів в Україні, що реалізують наші морозильні скрині (вітрини) уроздріб і що забезпечують кваліфіковане і своєчасне по всій Україні сервісне обслуговування продукції. Ми також вдячні нашим численним корпоративним клієнтам за їх відданість нашій якості і принципам ділової етики.